Informacje o firmie

Kim jesteśmy

Link Service jest firmą, która działa od 2005 roku i jej oferta skierowana jest przede wszystkim do producentów i dystrybutorów leków oraz firm prowadzących badania kliniczne.

Obejmuje transport dedykowany materiału biologicznego oraz leków w kraju i za granicą w warunkach wymagających kontroli temperatury i dostosowania specjalistycznych opakowań, które zapewniają ich indywidualne potrzeby przez całą dobę i w każdym miejscu na terenie Polski i innych krajów.

Istotnym elementem przy transporcie przez Link Service są profesjonalne opakowania, których konstrukcja uzależniona jest od rodzaju transportowanej substancji, transportu w kontrolowanej temperaturze od nadawcy do odbiorcy przy zachowaniu najwyższej jakości serwisu, indywidualności i elastyczności podejścia do potrzeb Klienta.

Firma posiada zezwolenia Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki w zakresie organizacji i transportu drogowego substancji promieniotwórczych ( materiałów niebezpiecznych w klasie 7 wg Umowy Europejskiej ADR ) wykorzystywanych w medycynie oraz na transport materiału jądrowego w ilościach nie wymagających ochrony fizycznej.

Współpracujemy z producentami i dystrybutorami substancji promieniotwórczych oraz z ośrodkami medycyny nuklearnej w kraju i za granicą zapewniając najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Pracownicy Linkservice to wysokokwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem i uprawnieniami.

Naszym atutem są pojazdy uprzywilejowane w ruchu drogowym przeznaczone do transportu radiofarmacetyków.

Ze względu na szerokie zastosowanie, wykorzystywanie substancji radioaktywnych i żródeł promieniotwórczych nie tylko w medycynie ale również w dziedzinach przemysłu paliwowego , w ochronie środowiska Linservice zwiększa współpracę i poszerza zakres swoich usług podnosząc wiedzę i praktykę wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta.